• KBB Koltukları
 • Kan Alma Koltukları
 • Diyaliz ve Kemoterapi Koltukları
 • Kan Alma Koltuğu
 • Kemoterapi ve Diyaliz Koltuğu
 • Kan Alma Koltuğu İmalatı
 • Jinekolojik Muayene Masaları
 • Podoloji Koltukları
 • Cilt Bakım ve Saç Ekim Koltukları
 • KBB Koltuğu
 • Hastane Yatakları
 • Proktoloji ve Endoskopi Masaları
 • Hasta Taşıma Koltukları
 • 4 Motorlu Kan Alma Koltuğu
 • Hastane Yatağı Fabrikası
 • Hasta Taşıma Sedyesi
 • Cerrahi Masalar
 • Pediatrik Muayene Masaları
 • KBB Koltuğu İmalatçısı

Hastane Yatağı

Kan Alma Koltuğu

Cilt Bakım Koltuğu

Hemen Arayın! 0216 567 8 567

Ürün Kategori

Kan Alma Koltuğu Üreticisi

Kan Alma Koltuğu

kan alma koltuğu, cilt bakımı koltuğu, vücut bakımı, epilasyon, saç ekimi ve diğer medikal estetik operasyonların yapılabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kan alma koltuğu,sırt, oturak ve ayak kısmı olmak üzere 3 ana parçadan oluşmaktadır. El kumandası ilekomut verilen 4 Adet DC motor ile sırt aşağı/yukarı, yükseklik ayarı, ayak parçası aşağı/yukarı vetrendelenburg/ters trendelenburg hareketlerini yapabilme kabiliyetine sahiptir.Koltuk özel bir yataklama sistemi ile dikey olarak yüksele bilmekte, bu nedenle koltuk yükselirken herhangi bir pozisyon değişikliği olmamaktadır. Sökülüp takılabilir ve istenilen seviyede ayarlanabilir baş kısmı ve ayak uzatması mevcuttur.

Böylece hasta konforu ön planda tutulmuştur. Koltuk leke bırakmadan silinebilen, sıvı emmeyen materyalle kaplı, rahat, ortopediktir. Minderleri uygun sertlikte, döşemeleri kolay temizlenebilir sıhhî özellikte, uzun oturumlarda terleme ve kaşıntıya sebep olmayan, kolay yanmayacak özellikte suni deriden yapılmıştır.Koltuk dışındaki Abs kaplamalar döşemenin içinde kalacak şekilde dizayn edilmiş olup ve döşeme ve plastik arasına kir vs girmesine engel olmaktadır.Kol kısımları aşağı, yukarı, sağa ve sola istenilen yönde ayarlanabilmektedir, koltuğun sırt kısmının hareketleri ile doğru oranda hareket ederek yere olan paralelliğini bozmamaktadır.

Avangarde kan alma koltuğu, kan alma,hemodiyaliz, göz operasyonları, peritonel analiz, onkoloji,kemoterapi, rehabilitasyon, ozon tedavi, muayene ve ufak cerrahi operasyonların ile tedavi işlemlerinde kullanılabilmektedir. 4 adet kilitlenebilir tekerler sayesinde istenilen yerde sabitlene bilmektedir. Çelik konstrüksiyon galvaniz kaplama ve elektrostatik toz boya ile korozyona karşı korumaya alınmış, tamamı anti-bakteriyel özelliğe sahip kolay temizlenebilir ABS plastiklerle kapatılmıştır.Böylece çok şık bir görünüme ve sağlamlığa sahiptir.Koltuk üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir.

Diyaliz Koltuğu İmalatı

Diyaliz Koltuğu

diyaliz koltuğu sırt, oturak ve ayak kısmı olmak üzere 3 ana parçadan oluşmaktadır. El kumandası ile komut verilen 4 Adet DC motor ile sırt aşağı/yukarı, yükseklik ayarı, ayak parçası aşağı/yukarı ve trendelenburg/ters trendelenburg hareketlerini yapabilme kabiliyetine sahiptir. Sökülüp takılabilir ve istenilen seviyede ayarlanabilir kramp basamağı mevcuttur. Kramp basamağı diyaliz esnasında oluşan krampları engellemek için 10 cm.’ye kadar içeri çekilerek hasta boyuna göre ayarlanabilmektedir. Koltuk ile birlikte ense yastığı verilmektedir. Böylece hasta konforu ön planda tutulmuştur. Koltuk leke bırakmadan silinebilen, sıvı emmeyen materyalle kaplı, kolay temizlenebilir, hijyenik, uzun oturumlarda terleme ve kaşıntıya sebep olmayacak, kolay yanmayacak özellikte suni deriden yapılmıştır.

Döşemelerde kullanılan sünger visko-elastik özellikte olup hastanın baskı yükünü geniş alana yayarak vücudun şeklini alacak şekilde tasarlanmış ve mikro kan dolaşımını engellemeyecek yapıdadır. Koltuk dışındaki abs kaplamalar döşemenin içinde kalacak şekilde dizayn edilmiş olup döşeme ve plastik arasına kir vs girmesine engel olmaktadır. Kol kısımları istenilen yönde ayarlanabilmektedir, koltuğun sırt kısmının hareketleri ile doğru oranda hareket ederek yere olan paralelliğini bozmamaktadır. Cihazın ana gövdesi (şase) devrilmeye karşı güvenli imal edilmiştir. Şase ana taşıyıcı iskeleti14 mm.saçtan imal edilmiştir ve lifting sistemi 20 mm çelik lama taşıyıcı üzerine monte edilmiştir. Panamera diyaliz koltuğu, diyaliz, onkoloji, kemoterapi, aferez, rehabilitasyon, kan alma ve plazmaferez tedavi işlemlerinde kullanılabilmektedir. Serum askısı koltuğun standart aksesuarı olup, opsiyonel olarak tv ve yemek sehpası bağlanabilmektedir. 4 adet kilitlenebilir tekerler sayesinde istenilen yerde sabitlenebilmekte ve kolay taşınabilmektedir. Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 ( iki ) yıl garantilidir.

Kbb Koltuğu Fiyatları

KBB Koltuğu

kbb koltuğu sırt, oturak ve ayak kısımları olmak üzere 3 ana bölümden oluşmaktadır. El kumandası ile komut verilen 3 Adet DC motor ile sırt aşağı/yukarı, yükseklik ayarı, ayak parçası aşağı/yukarı, trendelenburg hareketlerini yapabilme kabiliyetine sahiptir. Sökülüp takılabilir ve ayarlanabilir başlığı ve katlanabilir kramp basamağı bulunmaktadır. Başlık aparatı üç eksende ayarlanabilmektedir. Böylece hasta konforu ön planda tutulmuştur. Kol kısımları koltuğun sırt kısmının hareketleri ile doğru oranda hareket ederek yere olan paralelliğini bozmamaktadır. Koltuk dışındaki abs kaplamalar döşemenin içinde kalacak şekilde dizayn edilmiş olup ve döşeme ve plastik arasına kir vs girmesine engel olmaktadır. Yükseklik ayarını .lifting kolon.

Motor sistemi ile yapmaktadır ve bu sayede, koltuğun minimumum ve maksimum yükseklikleri, hastanın rahatı ve hekimin kullanımı açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Çelik konstrüksiyon galveniz kaplama ve elektrostatik toz boya ile korozyona karşı korumaya alınmış ve tamamı anti-bakteriyel ve kolay temizlenebilir özellikteki ABS plastiklerle kaplanmıştır. Ayrıca çok şık görümüne ve sağlamlığa sahiptir. Geniş renk seçeneğine sahip olan döşeme aksamı birinci kalite süngerden yapılmıştır. Özel vinleks malzemeyle kaplanmış olan döşeme uzun ömürlü, kolay temizlenebilir,su geçirmez ve anti-bakteriyel özelliktedir.

Dear Valuable Customer,

We have noticed that hackers have been created fake e-mail accounts which looks like coming from Arsimed Medikal. 

Like export@arsimed.co.tk; export@arsimed-co.tk; export@arsimed.com.tk ; export@arsimed.com.cf expor@arsimet.com and etc

Our official e-mail accounts mentioned below: 

export@arsimed.com.tr

export1@arsimed.com.tr

export2@arsimed.com.tr

export3@arsimed.com.tr

info@arsimed.com.tr

When you receive an e-mail, please kindly check letters if it is %100 the same as our official e-mails. 

Our official contact numbers are: 

Tel: (+90)216 567 8 567 Pbx

Faks: (+90)216 567 8 367

Gsm: (+90)5337382827 (WhatsApp IMO available)

          (+90)532 391 76 22 (WhatsApp available)

          (+90)532 391 76 32 (WhatsApp available)

If you have a suspicion about e-mail that your received, to avoid any problem during your payment and order process, please contact us directly from phone numbers.